Preizkusite avtomatsko lektorico BESANO, varuško vašega ugleda!
BREZPLAČEN PREIZKUS in DODATNI POPUST OB NAROČILU
Se še spomnite najboljše zbirke slovarjev ASP32, ki je bila v času disket in CD-jev, v letih od 1995 do 2015, po nekaterih ocenah najbolj piratsko kopiran program v Sloveniji? Še celo bolj kot telefonski imenik.
Ocene so bile, da je bilo na trgu v Sloveniji okrog 400.000 nelegalnih kopij. V Sloveniji skoraj ni bilo računalnika, ki nelegalne kopije slovarjev ne bi imel nameščene.
V zbirki ASP32 je bilo 29 slovarjev, cena posameznega slovarja pa se je gibala med 60 in 80 evri.
Najboljši angleški, nemški, francoski, italijanski, španski ..., po katerih je bilo tudi največ povpraševanja, so bili najdražji.
Samo za nakup petih najbolj priljubljenih slovarjev Angleško-slovenski, Slovensko-angleški, Nemško-slovenski, Slovensko-nemški in Italijansko-slovenski je bilo treba odšteti 400 EUR.
Visoke cene slovarjev so bile tudi razlog za tako velik obseg piratskih kopij. Najbolj sveža novica glede piratskih kopij slovarjev je, da jih ne potrebujete nič več.
Z veseljem vam sporočamo, da je veliko najboljših do sedaj plačljivih slovarjev zbirke ASP32 sedaj na voljo popolnoma brezplačno na slovarskem portalu Termania.
Poleg teh smo na portal Termania dodali še druge brezplačne slovarje. Samo v letih 2022 in 2023 smo jih dodali 32. Skupaj je na portalu Termania sedaj brezplačno na voljo 135 slovarjev.
Ogromno je odličnih slovarjev, ki jih ne boste našli nikjer drugje, npr. Slovenski medicinski slovar. Seznam vseh slovarjev na portalu Termania je na tej povezavi.
Na portalu Termania privzeto iščete po vseh slovarjih in jezikih. Lahko pa si nastavite priljubljene slovarje in izberete jezik iskanja.
Portal Termania ni samo brezplačen, ampak vam omogoča tudi, da na njem izdelate ali uvozite in nato objavite svoj slovar. Če vas zanima izdelava ali uvoz slovarja na portalu Termania, nam pišite na info@amebis.si.
Lep pozdrav
ekipa Amebisa
P.S.: Izdajo večine novih slovarjev, izdanih v letu 2022 in 2023, je (so)financiralo Ministrstvo za kulturo. Avtorske pravice za nekatere od njih so bile odkupljene v okviru projekta Razvoj slovenščine v digitalnem okolju, ki sta ga sofinancirala Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.